Ateliér Dialogo


  Adresa

    Husinecká 793/23
    Praha 3-Žižkov
    Web:  https://www.evadelrisco.cz/
              CRISTIAN / CRISTO / DEL RISCO

    Otevřeno: sobota 15:00 - 20:00


Doprovodný program:

Komorní přednáška s promítáním na téma Tvůrčí páry (nejen manželské) ve sdíleném prostoru.
KDY: sobota 17:00

Přednáška bude doplněna o prohlídku monografií z jejich knihovny. Večer bude završen Cristianovým mixem drumn and basse.

POZOR! Kapacita přednášky je omezena na max. 15 účastníků. Rezervace na tel.  733 568 830
“Dialogo” Sdílený ateliér manželského páru.

Eva del Risco Koupová
se věnuje kresbě, tvoří v kombinovaných  technikách, ilustruje a věnuje se výtvarné pedagogice. Studovala SUPŠ v Ostravě (obor malba), poté Pedagogickou fakultu a byla půl roku na stáži na AVU na grafice. Dnes učí teenagery na Evropské 33 výtvarno.

Ve své tvorbě se věnuje dlouhodobě tématu archivů a archiválií, kolektivního i rodového vědomí, které zpracovává, jak se jí vynořují v různých prostorech a místech a přes téma kořenů se dostala k sérii - konceptuální studijní kresbě přírodnin a přírodních útvarů, rostlin apod.

Cristian del Risco ( manžel) narodil se na Kubě, vyrůstal v Praze, pak studoval na Miami a pak se vrátil v r. 2003 do Prahy. Věnuje se malbě, kresbě, fotografii a dělá koláže v počítačové grafice a ilustraci. Jeho kresby a malby jsou hodně syrové art brut, lze v nich vypátrat podtexty, symboly a odkazy na rodnou hispánskou kulturu, kubánské kulty, katolicismus i soukromé představy.