14.—16. 6. 2024Ateliér Množina


Adresa

Papírenská 180/1
160 00 Praha 6–Bubeneč


Otevřeno:

pátek 14. 6. 16.00–20.00
sobota 15. 6. 10.00–18.00
neděle 16. 6. 14.00–18.00

Doprovodný program:

sobota 15. 6. 10.00–18.00 - Volná tvorba - návštěvníci si mohou zdarma vyzkoušet různé techniky a projevy: Linoryt, kreslení, malování, modelování. Vše  bude připraveno na místě po celý den.

Jsme 3 členná parta umělců tvořících společně i zvlášť v jednom velkém ateliéru v Bubenči. Pravidelně každé pondělí otevíráme ateliér pro veřejnost a další zájemce o umění, kde si mohou vyzkoušet různé techniky a formy. Sem tam připravíme výtvarný kurz nebo přednášku.

Otevřené ateliéry rezidentů v ateliéru Množina

Tomáš a Martin Zach
Laura Victoria Delgado


Tomáš a Martin Zach

Jednovaječná dvojčata žijící a tvořící v Praze. Oba vystudovali Výtvarnou školu Václava Hollara, pár let pracovali v reklamních agenturách, a od roku 2000 s nimi spolupracují na volné noze.
Věnují se komerční i knižní ilustraci, užité grafice, písmu, komixům, animovanému filmu i nástěnným malbám. Ve volné tvorbě se pak vyjadřují kresbami, obrazy, grafikami. Jako koníčka mají hudbu.
Web:  www.3ax.cz
IG:  @martin_3ax, @tomas_3ax


Laura Victoria Delgado

Pocházím z Kolumbie, od roku 2006 žiji a pracuji v Praze,.
Vystudovala jsem bakalářský obor výtvarných umění na Kolumbijské národní univerzitě a dále pak magisterský obor animace na pražské FAMU. V současné době jsem doktorantkou filozofie a dějin věd na Univerzitě Karlově.

Pobyt v přírodě a rozmanitá kulturní prostředí hodně ovlivnily pluralitu mých zájmů a přístupů. Jsem dojatá a nadšená z témat, která zkoumají podstatu žití a prožívání života. Lidské motivace a způsoby interakce s – a uvnitř – eko-sociálními substráty, ve kterých žijeme, a jemnost hranic, které nás definují jako podobné nebo odlišné.
Snažím se rozšířit své chápání a proces tvorby o perspektivu různých oborů, jako je biologie nebo antropologie, studie původu života, organického fungování a struktur nebo studie různých kultur.
Moje tvorba je postavena především na prostorovém rozměru malovaného obrazu a pohyblivého obrazu. Můj umělecký jazyk lze popsat jako neustálý reciproční plynoucí proces, který umožňuje korelaci mezi zkušenostmi, nápady a materiály.Kontakt


openstudiosprague@gmail.com

Chcete pomoci s investicí do umění nebo byste rádi navštívili ateliér zastoupeného umělce? Ozvěte se nám.
Grafický design a web: David Babka