14.—16. 6. 2024Elisabeth Bauer


Adresa

                                                      

Dům Radost, náměstí Winstona Churchilla 1800/2
130 00  Praha 3-Žižkov

Web: www.elisabethbauer.art
IG: https://instagram.com/elliembauer/                                                                 

Otevřeno:
pátek 
sobota 
neděle 

Elisabeth ve své práci reflektuje emoce a vytváří umělecká díla a instalace, které reagují na její vnímání života, historie, kultur a jazyků. Fascinuje jí spiritualita, filozofie a víra, zaměřuje se na introspektivní témata a vnitřní růst. Studuje při tom náboženství a významné i méně známé události a osoby v historii. Přemýšlí také o tom, co pohání lidi a jejich víru. Ráda zkoumá nové možnosti, zejména při hledání souvislostí mezi různými vírami, technikami a disciplínami, a baví ji spolupracovat s jinými umělci - spojovat se s něčím mimo známou komfortní zónu pro možnost vytvořit něco nového a jedinečného.

Vystudovala pražskou SUPŠ, později studovala náboženství, etiku a filozofii na HTF UK. Před plným návratem k umění, se věnovala deset let hudbě jako kytaristka a songwriterka v různých kapelách různých žánrů. Od roku 2018 také pracuje jako vizuální designérka a spolupracovala mezitím s agenturami i na vlastních projektech. V současné době pracuje ve svém ateliéru v Domě RADOST na Žižkově.

Kontakt


openstudiosprague@gmail.com

Chcete pomoci s investicí do umění nebo byste rádi navštívili ateliér zastoupeného umělce? Ozvěte se nám.Grafický design a web: David Babka